Price Comparisons allows you to compare item prices with different quantities. For example 1.2 lbs for $1.43 vs 3.0 lbs for $2.34. You can find which one has the best price per lb.
You can compare up to 3 prices per quantity.
Price Comparisons also show you the difference in percentage between the best option and the other ones.
Comments will not be approved to be posted if they are SPAM, abusive, off-topic, use profanity, contain a personal attack, or promote hate of any kind.